Nurmijärven Nuorten Kristillinen Yhdistys ry - NKY

Klaukkalan Kuusimäki, Klaukkalantie 124, 01800 Klaukkala


Home NKY Kirpputori Yhteystiedot Tapahtumat Nuoret Aikuiset Avustaminen Linkit English

 

 

Linkit   

24-7 Prayer : www.24-7prayer.com

Ahvenanmaan Rukouspalvelu ry : www.anttiandhelena.fi

Anne Miettisen järjestö :  www.hoseami.org 

AZAADI Assembly of God (Intia) : www.azaadiag.org (Sam Maloney:n srk)

Benjamin Lillemäe, messiaaninen rabbi: www.benjamin-ministries.de www.rabbi-benjamin.net

Christian Broadcasting Network : www.cbn.com 

European Coalition for Israel:  www.ec4i.org

Global Day Of Prayer : www.globaldayofprayer.com

Healing Rooms (Nurmijärvi) : www.healingrooms.fi/?sid=67 

IRR-TV : www.irr-tv.fi

Joulunlapsi: www.joulunlapsi.fi 

Kansan Raamattuseura : www.kansanraamattuseura.fi

King’s Kids Suomi : www.ywam.fi/kk   

Kingsley ja Anni Nwaeze (Global Flames of Fire Ministries): www.globalflames.co

Lamp Lighters International Ministries (Larry and Deborah Mininger) : www.llim.org

Marie Licciardo : www.marie.licciardo.fi

Missiomaailma : www.missiomaailma.fi

Nuorten Keskus ry : www.nuortenkeskus.fi

Nurmijärven Helluntaiseurakunta : www.nurmijarvenhelluntaisrk.fi   

Nurmijärven kunta : www.nurmijarvi.fi

Nurmijärven Seurakunnan Nuoret  www.korppu.net

Nurmijärven Seurakunta : www.evl.fi/srk/nurmijarvi

One Way Mission :  www.onewaymission.fi

Ortodoksinen kirkko : www.hos.fi 

Patmos lähetyssäätiö : www.patmos.fi

Radio Dei : www.radiodei.fi 

Radiolähetysjärjestö Sanansaattajat ry www.sansa.fi

Robert Curry Ministries : www.raamattukoulu.fi 

Rukousverkosto.  www.rukousverkosto.fi

SILMU kotiseurakunta-verkosto : www.silmuverkosto.fi

Suomen Lähetysseura www.mission.fi

Suomen Nuorten Miesten Kristillinen Yhdistys (NMKY): www.ymca.fi

Suomen Raamattuopisto www.sro.fi

Tabernaakkeli ry / Jean Roos : www.tabernaakkeli.fi 

Team East Mission ry : www.eastmission.org 

'Tuli on irti' -rukousliike : www.turunpalo.net

TV7 : www.tv7.fi 

 

 

 
 

Päivitetty 17.3.2019