Nurmijärven Nuorten Kristillinen Yhdistys ry - NKY

Klaukkalan Kuusimäki, Klaukkalantie 124, 01800 Klaukkala


Koti NKY Kirpputori Missio2022 Yhteystiedot Tapahtumat Nuoret Aikuiset Avustaminen Linkit English

 

 

Linkit   

24-7 Prayer : www.24-7prayer.com

Aito avioliitto : www.aitoavioliitto.fi

Anne Miettisen järjestö www.hoseami.org 

AZAADI Assembly of God (Intia) : www.azaadiag.org (Sam Maloney:n srk)

Benjamin Lillemäe, messiaaninen rabbi: www.benjamin-ministries.de  

Christian Broadcasting Network : www.cbn.com 

European Coalition for Israel:  www.ec4i.org

Global Day Of Prayer : www.globalvoiceofprayer.com

Healing Rooms (Nurmijärvi) : www.healingrooms.fi/?sid=67 

Hengen uudistus kirkossamme : www.hengenuudistus.fi

IRR-TV : www.irr-tv.fi

Joulunlapsi: www.joulunlapsi.fi 

Kansanlähetys : kansanlahetys.fi

Kansan Raamattuseura : www.kansanraamattuseura.fi

King’s Kids Suomi : www.ywam.fi/kings-kids/   

King's Ministries : www.kingsministries.fi

Lamp Lighters International Ministries (Larry and Deborah Mininger) : www.llim.org

Marie Licciardo : www.marie.licciardo.fi

Missio "Se Löytyi" : www.seloytyi.fi

Missiomaailma : www.missiomaailma.fi

Nuorten alfa : kokeilealfaa.fi

Nurmijärven Helluntaiseurakunta : www.nurmijarvenhelluntaisrk.fi   

Nurmijärven kunta : www.nurmijarvi.fi

Nurmijärven Seurakunta : www.nurmijarvenseurakunta.fi/

One Way Mission :  www.onewaymission.fi

Open Doors : www.opendoors.fi

Ortodoksinen kirkko : www.hos.fi 

Patmos lähetyssäätiö : www.patmos.fi

Radio Dei : www.radiodei.fi 

Radiolähetysjärjestö Sanansaattajat ry www.sansa.fi

Rukousverkosto:  www.rukousverkosto.fi

Sanasta Elämään ry: www.sanastaelamaan.fi

Seurakuntalainen: www.seurakuntalainen.fi

Suomen Nuorten Miesten Kristillinen Yhdistys (NMKY): www.ymca.fi

Suomen Raamattuopisto : www.sro.fi

Team East Mission ry : www.eastmission.org 

TV7 : www.tv7.fi 

Uskotv: www.uskotv.fi

Verkosto seurakunta : www.verkosto.net

 

 

 
 

Päivitetty 23.11.2022